Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Karty do zdjeć Milestone Pierwszy rok życia dziecka

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

WYSYŁKA 

Kolorowe karty do zdjęć: Pierwszy rok życia dziecka

Idealny prezent!

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

75,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pierwszy rok życia dziecka to okres przez, który niemowlę przechodzi milowymi krokami. Jego rozwój przebiega niesłychanie intensywnie. W ciągu 12 miesięcy pierwszy raz zrobi niesłychanie wiele rzeczy. Przytomnie spojrzy mamie w oczy, uśmiechnie się, chwyci grzechotkę, podniesie główkę, przeturla się, usiądzie, zacznie gaworzyć, spróbuje innego niż mleko jedzenia i … wiele wiele innych niesłychanie istotnych rzeczy. Cudownie byłoby wszystko zachować w pamięci. Niestety, choć początkowo wydaje się to niemożliwe, czas zaciera niektóre wspomnienia. By je utrwalić sięgamy po pamiętniki, aparaty fotograficzne i kamery.


Warto też sięgnąć po specjalnie przygotowane karty Milestone, pozwalające świetnie opisać wydarzenie, które uwieczniliśmy aparatem. Wystarczy sportretować malca wraz z specjalną kartą a nie zapomnisz pierwszej przespanej nocy dziecka, jego pierwszego kroku czy słowa „mamo” wypowiedzianego pierwszy raz.


Zestaw zawiera 30 kart.


Karty wykonywane lokalnie w Belgii i wysyłane z Holandii. Karty i pudełka są drukowane na certyfikowanym papierze (certyfikat FSC) przy użyciu specjalnego atramentu opartego w 70% na olejach roślinnych.

Produkty powiązane