Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Chusta Wallaboo Cotton, Poppy red

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Wallaboo - Chusta do noszenia dzieci (100% bawełna) 

 

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

259,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Współczesne matki coraz częściej dostrzegają korzyści, jakie niesie ze sobą noszenie dziecka w chuście. Po pierwsze bliskość a po drugie wolne ręce.


Chusta do noszenia dzieci Wallaboo wykonana jest ze 100% bawełny. Kieszeń, w której umieszcza się dziecko, wyściełano dodatkową warstwą materiału po to by zapewnić maluchowi wygodę.

W chuście tej, można nosić zdrowe dzieci od chwili urodzenia aż do 24 miesiąca życia (3,5-13kg).

Chusta jest prosta w użyciu. Nie wymaga zawiązywania ani owijania. Z przodu posiada specjalnie zaprojektowane otwieranie, które ułatwia umieszczenie dziecka w kieszeni, bez pomocy osób trzecich. Nosidło jest na tyle płytkie by nawet noworodek w nim umieszczony był widoczny, (co jest warunkiem koniecznym bezpiecznego korzystania z chusty). Kieszeń zaś wyprofilowano tak by zapewnić bezpieczne ułożenie dziecka jednocześnie gwarantując mu swobodę ruchu.


W chuście Wallaboo można nosić dzieci w trzech pozycjach:

  •     horyzontalnej (0-4 miesięcy)

  •     siedzącej (4-9 miesięcy)

  •       aktywnej (od 6 miesięcy)

W chuście zastosowano system regulacji, dzięki któremu jedno nosidło może być używane zarówno przez drobną mamę jak i rosłego tatę. Jest to możliwe dzięki 4 paskom rzepu umieszczonym z tyłu, które umożliwiają dowolne jej zapięcie. Są one ponumerowane, więc wystarczy zapamiętać optymalne dla siebie ustawienie by szybko wyregulować długość nosidła.

Rzepy służą dopasowaniu chusty do konkretnej osoby i nawet po ich rozpięciu chusta tworzy całość, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo korzystania z niej.

O wygodę osoby noszącej dba także szeroki pas naramienny, który umożliwia noszenie dziecka na lewym lub prawym ramieniu.

Chusta Wallaboo może okazać się pomocna w czasie karmienia dziecka piersią poza domem, zapewniając wygodę i dyskrecję.

Tak jak pozostałe produkty Wallaboo chusta może być prana w pralce.

Warunkiem bezpiecznego i wygodnego korzystania z chusty do noszenia dzieci jest uprzednie zapoznanie się z instrukcją i zasadami. Dla ułatwienia w tylnej części nosidła pod zapinaniem umieszczono instrukcję obrazkową.


Chusty Wallaboo dostępne są w różnych kolorach.


 

Produkty powiązane