Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Grimm's, Duży zestaw budowlany w stylu romańskim, 3+

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Klocki z drewna lipowego dla dzieci powyżej 3 roku życia

  • 62 drewniane klocki (wykończone nietoksyczną bejcą na bazie wody/ wykończenie olejowe na bazie roślin)
  • podstawa do klocków.

*Pozostałe elementy widoczne na zdjęciach nie należą do zestawu.

Wymiary (podawane przez producenta):

  • długość ramy 44,5 cm

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

62 klocki, dzięki którym Twoje dziecko może konstruować domy, zamki, bramy i mosty a wszystko zwieńczone pięknymi łukami. Gdy się znudzi budowaniem, klocki dadzą się policzyć, posortować, ułożyć kolorami. Dzieci mogą bawić się tylko nimi lub zestawiać je z innymi zabawkami Grimm's. Zestaw pobudza wyobraźnię i kreatywność, ćwiczy postrzeganie przestrzenne. 


Zabawa klockami Grimm's to doskonałe ćwiczenie dla dziecięcych dłoni udoskonalające precyzję ruchów i koordynację oko ręka. To również rozwój postrzegania przestrzennego i wyobraźni. Przy okazji dzieci poznają nowe kolory i uczą się je sortować. 


Zestaw składa się w sumie ze 62 drewnianych klocków pomalowanych nietoksycznymi farbami na bazie wody.

Wymiary (podawane na stronie producenta):

  • długość ramy 44,5 cm
  • klocki mają grubość 4 cm;
  • długość klocków od 2 do 16 cm.


Projektanci Grimm's kierowali się założeniami edukacji waldorfskiej i Montessori. Króluje tu minimalizm formy, który pozostawia wiele miejsca na rozwój dziecięcej kreatywności.


Dlaczego drewno? Bo ma niepowtarzalne właściwości. Jest trwałe i może służyć długie lata. Ma swój zapach, niepowtarzalną fakturę, jest "ciepłe" i przyjazne. Ma nawet swój smak (o czym niemowlęta przekonają się z całą pewnością). Kontakt z drewnianym zabawkami jest nie do przecenienia dla dziecka, które może poczuć jego szczególną strukturę, poznać zapach, dźwięk a nawet w bezpieczny sposób używać jako gryzaka (drewno ma powierzchnię, która wiąże wilgoć i nie pozwala na rozwój bakterii).


Zabawki Grimm's mają wyczuwalną fakturę. Drewno obrabiane jest nieszkodliwymi farbami i naturalnymi olejami bez lakieru ochronnego. Posiadają pieczęć "Made-by-Nature”. Oznacza to, że są to produkty naturalne, które mają różnorodną strukturę, widoczne słoje. Jest to cecha jakościowa, a nie wada!


Wszystkie produkty, a także wszystkie użyte kolory i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi.


Produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). 
Produkt wyprodukowany w Europie z drewna pozyskanego w Europie.

Produkty powiązane