Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Grimm's, Schody, mały zestaw 1+

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Klocki z drewna lipowego dla dzieci powyżej 1 roku życia

  • 100 klocków różnej wielkości i barwy (wykończone nietoksyczną bejcą na bazie wody/ wykończenie olejowe na bazie roślin)
  • podstawa do klocków.

*Pozostałe elementy widoczne na zdjęciach nie należą do zestawu.

Wymiary (podawane przez producenta):

  • długość ramy 22,5 cm,
  • pojedyncze klocki 1 - 10 cm.

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

210,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw pełen możliwości:

  • drewniane klocki do budowania;
  • pomoc w nauce kolorów;
  • zbiór przedmiotów do sortowania według wielkości i barwy;
  • świetna pomoc dydaktyczna przy nauce matematyki od najprostszych zagadnień do tych bardziej skomplikowanych

a to dopiero wstęp do doskonałej zabawy połączonej z nauką i szlifowaniem takich umiejętności jak precyzja, koordynacja oko-ręka, postrzeganie przestrzenne, koncentracja, kreatywność.

Klocki Grimm's chyba nigdy się nie nudzą. Ze względu na przemyślaną choć bardzo prostą formę i właściwe zestawienie elementów będą towarzyszyły dziecku przez lata dopasowując się do możliwości i potrzeb Malucha. Niejako podążając za jego rozwojem i jednocześnie przyczyniając się do jego postępu.

Projektanci Grimm's kierowali się założeniami edukacji waldorfskiej i Montessori. Króluje tu minimalizm formy, który pozostawia wiele miejsca na rozwój dziecięcej kreatywności.


Dlaczego drewno? Bo ma niepowtarzalne właściwości. Jest trwałe i może służyć długie lata. Ma swój zapach, niepowtarzalną fakturę, jest "ciepłe" i przyjazne. Ma nawet swój smak (o czym niemowlęta przekonają się z całą pewnością). Kontakt z drewnianym zabawkami jest nie do przecenienia dla dziecka, które może poczuć jego szczególną strukturę, poznać zapach, dźwięk a nawet w bezpieczny sposób używać jako gryzaka (drewno ma powierzchnię, która wiąże wilgoć i nie pozwala na rozwój bakterii).


Zabawki Grimm's mają wyczuwalną fakturę. Drewno obrabiane jest nieszkodliwymi farbami i naturalnymi olejami bez lakieru ochronnego. Posiadają pieczęć "Made-by-Nature”. Oznacza to, że są to produkty naturalne, które mają różnorodną strukturę, widoczne słoje. Jest to cecha jakościowa, a nie wada!


Wszystkie produkty, a także wszystkie użyte kolory i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi.


Produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). 
Produkt wyprodukowany w Europie z drewna pozyskanego w Europie.

Produkty powiązane