Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Osłona przeciwsłoneczna na tylną szybę, Sunshine Kids Sun Stop

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Sunshine Kids Sun Stop™ - osłona przeciwsłoneczna na tylną szybę

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sunshine Kids Sun Stop™ - osłona przeciwsłoneczna na tylną szybę

Najbezpieczniejszą pozycją dla dzieci podróżujących autem jest ta, w której ich fotelik ustawiony jest tyłem do kierunku jazdy. Niestety, taka pozycja często oznacza słońce świecące przez tylną szybę maluszkom prosto w buzie. Nie jest to przyjemne. Można jednak ograniczyć dzieciom te przykre doznania a przy tym poprawić komfort jazdy również sobie (dziecko, które nie płacze jest zdecydowanie milszym pasażerem, niż to zalewające się łzami), wystarczy zasłonić szybę korzystając np. z osłony przeciwsłonecznej  Sunshine Kids Sun Stop™.

Osłona Sun Stop ochroni niemowlę przed promieniami słonecznymi a jednocześnie nie zasłoni widoku ani jemu ani, co ważniejsze, kierowcy. To nie jedyne jej zalety. Osłona jest również łatwa w montażu, uniwersalna (pasuje do wszystkich modeli aut) i trwała (nie odkształca się w trakcie użytkowania).

Przyda się zarówno latem jak i zimą.