Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Whisbear, Szumiący Ptaszek, turkus

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Szumiący Ptaszek Whisbird to wyjątkowa przytulanka z urządzeniem szumiącym Whisbear®. Zaprojektowana przez dwie mamy z myślą o najmłodszych dzieciach. Ułatwia spokojne zasypianie noworodkom i niemowlętom. W bezpieczny sposób koi m.in. kolkowy płacz, emitując dźwięk przypominający szum znany z brzucha mamy.

  • SERCE PTASZKA WHISBIRD - urządzenie emituje uspakajający różowy szum przez 40 minut. Funkcja soft start i soft stop sprawia, że szum włącza i wyłącza się stopniowo. Głośność szumu możesz ustawić dostosowując ją do potrzeb maluszka. 
  • IDEALNY W PODRÓŻY - dzięki niewielkim rozmiarom oraz dodatkowej zawieszce możesz wygodnie umieścić go w foteliku samochodowym czy na obręczy wózka. 
  • ZABAWKA SENSORYCZNA - posiada szeleszczące skrzydełka, kontrastowe tkaniny sprawiają, że Whisbird to także świetny kompan do zabawy. 
  • ŁATWY W CZYSZCZENIU - wystarczy wyjąć urządzenie szumiące i ptaszek jest gotowy do prania. Możesz prać go w pralce. 

"Kolor szumu", który emituje zabawka ma znaczenie. Obok białego szumu jest delikatniejszy szum różowy, który w całkowicie bezpieczny sposób "maskuje" inne dźwięki z otoczenia i ułatwia dziecku zasypianie. Taki właśnie szum emituje urządzenie w Szumiącym Ptaszku.

Urządzenie działa na trzy baterie typu AAA, które ze względów bezpieczeństwa nie są dołączone do zestawu.

Wymiary:

  • pluszowy ptaszek: 19 x 15 x 8 cm
  • urządzenie: 7 x 2,3 cm
  • opakowanie: 20 x 15 x 7,5 cm

Produkty powiązane