Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Wyprawa Mama, czyli kto?


Mam napisać coś o sobie… i zastanawiam się, co? Mój wiek i kolor oczu raczej Was nie zainteresują. Prędzej fakt, że z wykształcenia jestem prawnikiem a z wyboru „kurą domową”. Ale to chyba za mało by Wyprawa Mama zyskała Twarz? To może tak:

Wyprawa mama

Nie lubię biur i korporacji, kocham góry i czekoladę z orzechami, potrafię storpedować każdy pomysł wynajdując w nim wszystkie słabe punkty (nawet te, których nie ma), lubię ład i symetrię a chaos źle znoszę, jak na wyrodną matkę ukochanej 3 dzieci przystało, nie uważam bym każdą wolną chwilę musiała poświęcać tylko Im, książki przecież też na mnie czekają ;). Leczę się z zamiłowania do sterylnej czystości i od kilku lat jestem „kobietą pracującą” ;). Czas ku temu był najwyższy, gdyż zgodnie z wyobrażeniem bliższych i dalszych mi ludzi „macierzyństwo” spędziłam na kanapie leżąc i pachnąc, bo jak wiadomo tym właśnie zajmuje się kobieta doglądająca domu i dzieci.


Czy sklep Wyprawa Mama to była przemyślana decyzja? Czy wszystko zaplanowałam i rozważyłam?
Nie! Nic podobnego! Pierwszy raz w życiu zdałam się na los. Gdy sklep w zasadzie spadł mi z nieba nie mogłam udawać, że go nie widzę. Choć nie powiem, tchórz we mnie usiłował zasłonić mi oczy. Jednak, jak widać, nieskutecznie. Efekt? Od 2013 jestem jak ta „kobieta za ladą” ;).


Wszystko, co tu robię, robię z myślą o WAS kochani rodzice i o Waszych dzieciach! O Waszych wspólnych chwilach, pierwszych krokach i zupkach, o spacerach i podróżach. Staram się podsuwać Wam sprawdzone produkty, które ułatwią bycie razem bez względu na miejsce i czas, w jakim się znajdziecie. Słuchając Waszych głosów i czerpiąc z prywatnych doświadczeń, których moja trójka dostarcza mi niemało, rozwijam sklep, nieustannie poszerzając ofertę by jeszcze lepiej odpowiadała Waszym potrzebom. Jestem tu, po drugiej stronie komputera, zawsze gotowa by pomóc, doradzić, wesprzeć. Nawet, jeżeli czegoś nie jestem pewna z całą pewnością dokopię się do źródła by znaleźć dla Was odpowiedź.


Witam Was serdecznie, zapraszam do sklepu i życzę udanych zakupów!