Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

1. przesyłka kurierska zwykła (do 30 kg) za zamówienie o wartości do 100,00 zł – 14,00 zł brutto

2. przesyłka kurierska zwykła (do 30 kg) za zamówienia o wartości od 101,00 zł - 9,00 zł brutto

3. przesyłka kurierska za pobraniem (do 30 kg) - 23,00 zł brutto

4. zakup towarów powyżej 450 zł płatność przelewem lub Dotpay - PRZESYŁKA GRATIS


PŁATNOŚCI

1. PRZELEW NA KONTO - Gdy wybierzesz ten wariant, otrzymasz mailem dane niezbędne do dokonania wpłaty. Gdyby jednak coś poszło nie tak, dokonaj przelewu na numer konta:

mBank 37 1140 2004 0000 3602 7484 7060

W tytule wpisując numer swojego zamówienia i swoje nazwisko. Pamiętaj, że z wysyłką zaczekam na zaksięgowanie wpłaty na koncie sklepu. Jeżeli chcesz przyśpieszyć ten proces prześlij na adres wyprawamama@vp.pl potwierdzenie wpłaty.

2. PŁATNOŚĆ DOTPAY - System dotpay to sposób na szybkie i bezpieczne dokonanie płatności. Obsługuje karty większości banków i spełnia bardzo rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Informacja o dokonaniu płatności pojawia się u mnie natychmiast i mogę przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

3. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Nie lubisz korzystać z przelewów i kart, wolisz zapłacić dopiero, gdy zamówienie będziesz miał w ręku, wybierz, jeżeli jest taka możliwość, płatność za pobraniem i zapłać kurierowi. Pamiętaj jednak, że zapłacisz nieco więcej za dostawę niż przy płatności przelewem lub dotpay.


WYSYŁKA I DOSTAWA

Zależy mi by Twoje zamówienie jak najszybciej trafiło pod Twój dach (dlatego czasem możesz otrzymać zamówione produkty w kilku przesyłkach :) z magazynów zewnętrznych). Gdy tylko otrzymam informację, że płatność została zaksięgowana przystępuję do jego realizacji.
Przewidywany czas realizacji zamówienia widoczny jest przy każdym produkcie (najczęściej jest krótszy ;) ). Jeżeli miałby zostać przekroczony na pewno skontaktuję się z Tobą osobiście lub mailowo

Najprawdopodobniej, jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie rano, zostanie ono przygotowane dla kuriera tego samego dnia. Najczęściej wysyłka ma miejsce w ciągu 24 - 48h od zaksięgowania Twoje wpłaty. Firmy kurierskie, z których usług korzystam co do zasady dostarczają przesyłki w ciągu 1 – 2 dni.

Pamiętaj proszę, że w okresach świątecznych lub wakacyjnych, czyli w chwilach dużego natężenia pracy, czas realizacji może się wydłużyć.

Jeżeli w ciągu 48h (proszę pamiętaj, że w weekendy paczki nie są dostarczane) od dnia, w którym otrzymałeś ode mnie mail informujący o wysłaniu paczki, nie otrzymasz zamówionego produktu, skontaktuj się ze mną.


GODZINY PRACY

Zamówienia możesz składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 8 a 16. Zamówienia złożone po godzinie 16 lub w dni wolne i święta, będą realizowane w następnym dniu roboczym w godzinach pracy.