Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

ROLLERSY NAVY BLUE

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Masz dosyć noszenia ciężkiego fotelika? Rollersy to rozwiązanie dla Ciebie!

ADAPTERY Z KÓŁKAMI + UCHWYT Z PASKIEM

Do najpopularniejszych modeli fotelików samochodowych w kategorii 0-13 kg

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

219,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rollersy genialny sposób dwóch pomysłowych Mam, dla wszystkich którzy nie chcą, nie lubią, nie mogą dźwigać niemowlaka w foteliku samochodowym.


To dwa niewielkie, lekkie adaptery z kółkami plus wygodny uchwyt, które szybko i sprawnie przymocowane do fotelika umożliwią przewożenie w nim dziecka na krótkich dystansach. Taśma z miękkim ochraniaczem ułatwi zaś przeniesienie fotelika tam, gdzie inaczej się nie da np. na schodach lub nierównej powierzchni.


Są lekkie i mają niewielki rozmiar. Możesz wrzucić je do torby lub auta i mieć je zawsze przy sobie. Korzystanie z nich jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze niż rozkładanie na chwilę dużego stelaża od wózka. Zostały zaprojektowane po to by ułatwić Ci wszystkie krótkie przejścia – z auta do domu, podczas wizyty u lekarza, na basenie, na krótkie zakupy po drodze, odprowadzając starsze dzieci do przedszkola i wszędzie tam, gdzie normalnie trzeba "ogarnąć świat" z ciężkim i nieporęcznym fotelikiem.


Rollersy to także sposób na odciążenie Twojego kręgosłupa i ramion oraz na zachowanie prostej postawy ciała. Szczególnie przydadzą się, gdy będziesz po porodzie (noszenie "ciężarów" nie jest wtedy wskazane) albo w innych sytuacjach zdrowotnych, kiedy istotne jest ograniczenie noszenia ciężkich rzeczy.


Opakowanie zawiera:

 • dwa adaptery z kółkami wkładane do gniazd mocujących fotelika; 
 • zakładany na rączkę fotelika regulowany uchwyt z dwoma miękkimi osłonkami do trzymania w dłoni i na ramię. Zastosowana w uchwycie podwójna regulacja umożliwia dopasowanie długości do wzrostu osoby przewożącej fotelik; 
 • oraz worek-plecak do przechowywania produktu.


Do Rollersów możesz dokupić wielosezonowy funkcjonalny śpiworek do fotelika i wózka oraz praktyczny kocyk. Wszystko doskonale dopasowane stylistycznie do uchwytów.


Rollersy zostały zaprojektowane i wyprodukowane w całości w Polsce oraz zostały poddane szczegółowym badaniom przez akredytowane laboratorium badawcze, w zakresie zgodności z normą PN-EN 1888:2012 dot. wózków i fotelików pod kątem m.in.: stabilności, zagrożeń mechanicznych, wytrzymałości mocowań i kół oraz podczas ruchu na nierównej powierzchni, jak również obciążenia uchwytu do przenoszenia na ramieniu.


Rollersy służą do przewożenia dzieci w fotelikach na krótkich dystansach. Nie stanowią alternatywy dla wózka.


LISTA FOTELIKÓW, do których możesz zamocować Rollersy (systematycznie aktualizowana) AVIONAUT: ULTRALITE, KITE +. BABYSAFE: YORK, BASSET. BESAFE IZI GO, MODULAR I-SIZE, BESAFE MIMA IZI GO / IZI GO MODULAR. CYBEX: ATON M, ATON Q, Q PLUS, Q I-SIZE, CLOUD Q, CLOUD Q PLUS. JOIE I-GEMM. GB IDAN. MAXI COSICITI, CITI SPS, PEBBLE, PEBBLE PLUS, CABRIOFIX. SAFETY 1ST ONE SAFE XT. NUNA PIPA ICON. X-LANDER BESAFE, X-CAR. 


Przed użyciem Rollersów koniecznie PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ!

Waga:

 • 0.9 kg

Wymiary:

 • 23 x 34 x 9 cm

Konserwacja:

 • Adaptery oraz kółka mogą być czyszczone wodą z mydłem.
 • Taśma oraz materiałowe osłonki mogą być prane w pralce w delikatnym środku piorącym w temperaturze nie wyższej niż 30°C.
 • Nie prasować.
 • Nie suszyć mechanicznie.
 • Nie czyścić chemicznie.
 • Nie chlorować.

SKŁAD:

 • uchwyt: taśma – polipropylen 100%,
 • osłonki: obszycie – bawsełna 100%,
 • wkład: włóknina silikonowa – poliester 100%, rzep – nylon 100%;
 • worek: bawełna 100%.

Produkty powiązane

Pobierz