Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Filtr

Na rower Produktów w kategorii: 104.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 104 elementów
Na rower

Wycieczka rowerowa z dzieckiem to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Może być źródłem doskonałej zabawy i niesamowitych przygód prawie przez cały rok. Do czasu, gdy maluch opanuje samodzielną jazdę na rowerze (innym niż rowerek biegowy) może odbywać wycieczki rowerowe siedząc w specjalnie do tego skonstruowanym foteliku. Rynek oferuje sz...

Wycieczka rowerowa z dzieckiem to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Może być źródłem doskonałej zabawy i niesamowitych przygód prawie przez cały rok. Do czasu, gdy maluch opanuje samodzielną jazdę na rowerze (innym niż rowerek biegowy) może odbywać wycieczki rowerowe siedząc w specjalnie do tego skonstruowanym foteliku. Rynek oferuje szeroki wybór. Są foteliki rowerowe przednie i foteliki rowerowe tylne. Mniej lub bardziej „rozbudowane”. Droższe i tańsze.


Poszukując odpowiedniego fotelika trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na jego bezpieczeństwo. Fotelik rowerowy musi posiadać stosowne atesty, mieć sprawny system mocujący, pasy bezpieczeństwa, które zabezpieczą dziecko przed wypadnięciem a także specjalne osłony na nogi. Są to podstawowe, (lecz nie jedyne!)atuty fotelików rowerowych Bobike i Thule, które możecie znaleźć w sklepie Wyprawa Mama.

Czekają tu na Was także przydatne akcesoria takie jak kaski dla dzieci czy wyjatkowo przydatne torby rowerowe.

Więcej