Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Lista produktów producenta: MAGSY

MAGSY funkcjonalność, pojemność i estetyka czyli torby dla mam, które wymyśliła Mama. Zaprojektowała je w oparciu o własne doświadczenia i potrzeby tak by odpowiadały wymaganiom rodziców, którzy  cenią sobie aktywnie spędzany czas z dzieckiem.

                                                                              

Torba MAGSY powstała z bardzo prozaicznego powodu. Młoda Mama ceniąca aktywne spędzanie czasu ze swoim Synkiem potrzebowała torby pojemnej, wygodnej i praktycznej. Takiej, do której schowa akcesoria dla dziecka i siebie i będzie mogła: wyjść na spacer nie tylko po mieście lub parku, pojechać z wizytą, do lekarza, na zakupy lub wyruszyć na fajną wycieczkę. Torby, która będzie wytrzymała, modna, uniwersalna a przy okazji nie zrujnuje domowego budżetu.


Ponieważ nie znalazła niczego co spełniałoby jej oczekiwania zaprojektowała taką torbę dla rodzica sama. Stworzyła polski produkt, który pasuje i mamie i tacie. Łączy w sobie torbę na ramię, plecak i klasyczną torbę do wózka. Do tego posiada kilka niebanalnych rozwiązań sprawdzających się w praktyce.


Torby MAGSY otrzymały Certyfikowane Polskie Produkty co oznacza, że wszystkie produkty tej polskiej marki powstają w Polsce. W Polsce narodził się projekty toreb i tutaj zakupione zostały materiały do ich uszycia, które również powierzono polskiej firmie.

                                                                                              


Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.