Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Lista produktów producenta: ROLLERSY

ROLLERSY – GENIALNY W SWEJ PROSTOCIE DROBIAZG, KTÓRY ODMIENI WASZ ŚWIAT;) !

Koniec dźwigania ciężkiego i nieporęcznego fotelika samochodowego wraz z Waszym Słodkim acz ważącym co nieco Maleństwem. Nie będziecie musieli uprawiać ekwilibrystyki, żeby nie obić nóg o plączący się pomiędzy nimi fotelik. Koniec trenowania dziwnych póz w poszukiwani takiego chwytu, który pozwoli Wam przenieść bezpiecznie i względnie wygodnie dziecko w foteliku.

Fotelik samochodowy w wersji dla niemowląt wbrew nazwie używany jest także poza samochodem. Pół biedy, gdy jest pusty. Najczęściej jednak relaksuje się w nim Wasze Kochane Maleństwo. A duet ten oznacza całkiem sporo bardzo niewygodnych i nieporęcznych kilogramów do przeniesienia. I nawet gdy jest to stosunkowo krótka trasa tachanie takiego bagażu potrafi zmęczy a co bardziej wrażliwych nawet zirytować. Oczywiście można rozłożyć stelaż wózka z odpowiednim adapterem, ale... czasem zamieszanie z tym związane trwałoby dłużej niż przejście samej zaplanowanej trasy, może być i tak, że nie dysponujecie stelażem w danym momencie. Z przyzwoitości już nie wspomnę o tym, że dźwiganie dziecka w foteliku nie poprawia kondycji kręgosłupa a w przypadku mam po porodzie w ogóle nie jest wskazane.


Przy trójce moich dzieci mogłam co najwyżej zgrzytać z bezsilności zębami lub w razie konieczności dźwigać wszystko inne byle nie fotelik z dzieckiem, którą to czynność pozostawiałam Bohaterowi Domu.


Jednak dla Was Drodzy Rodzice nastały lepsze czasy. Większość niedogodności związanych z duetem niemowlę - fotelik samochodowy rozwiązały dla Was 2 młode, zdolne Mamy i ich "maleństwo":manufacturer_298.jpg?time=1519893107ROLLERSY to lekkie kółka z piankowymi oponkami, które za pomocą adapterów montowane są do najpopularniejszych dostępnych na rynku modeli niemowlęcych fotelików samochodowych w grupie “0” (0-13 kg). Do zestawu dołączony jest regulowany uchwyt zakładany na rączkę fotelika, który został zaprojektowany w taki sposób, aby można było ciągnąć fotelik za pomocą kółek po podłożu na dwa sposoby – trzymając uchwyt z miękkim ochraniaczem w dłoni lub opierając go na ramieniu, dzięki czemu nie musisz wkładać praktycznie żadnego wysiłku w przewiezienie dziecka w foteliku poza samochodem.


Montaż ROLLERSÓW do fotelika jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy wpiąć adaptery z kółkami do fotelika, zamocować uchwyt na rączce fotelika – i fotelik jest gotowy do przewiezienia dziecka. Cała instalacja zajmuje nie więcej niż pół minuty.


Za pomocą uchwytu z miękkim ochraniaczem możesz łatwo przenieść fotelik na ramieniu. Taki sposób noszenia fotelika pozwala przenieść ciężar z ręki na ramię i zachować wyprostowaną postawę, znacznie odciążając kręgosłup.


ROLLERSY są bardzo małe i lekkie. Dzięki zastosowanym materiałom całość waży około pół kilograma. Możecie więc mieć je zawsze przy sobie.


ROLLERSY zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów oraz zostały poddane szczegółowym badaniom w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa produktu. Uchwyty zostały uszyte ręcznie w Polsce, a także każdy element adapterów wraz z kółkami został wyprodukowany w polskich fabrykach.rollersy_f_3-300x300.png 

 


 


 


Więcej
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów