Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Lista produktów producenta: Wallaboo

Holandia to nie tylko wiatraki i tulipany. To także znana na świecie marka Wallaboo oferująca wysokiej jakości akcesoria da dzieci przydatne na spacerze i w podróży. Produkty Wallaboo łączą w sobie funkcjonalność z estetyką a bezpieczeństwo z wygodą. 

Holandia to nie tylko wiatraki i tulipany. To także znana na świecie marka Wallaboo oferująca wysokiej jakości akcesoria da dzieci przydatne na spacerze i w podróży. Nazwa jej nie bez powodu nawiązuje do małego kangurka Wallaby. Zainspirował on twórców do zaprojektowania akcesoriów zapewniających dziecku przytulne ciepło o każdej porze roku.


Produkty Wallaboo łączą w sobie funkcjonalność z estetyką a bezpieczeństwo z wygodą. Kwiatki otulacze kradną serca mam od pierwszego wejrzenia. Poza nimi oferta Wallaboo obejmuje śpiworki, pokrowce na foteliki, nosidła/chusty, torby dla mam i inne akcesoria. Wszystkie wykonane z miękkich tkanin, bez szkodliwych związków chemicznych i innych toksyn. Marka dba bowiem nie tylko o swoich małych klientów ale również o środowisko.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 68 elementów