Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Filtr

Producent

Torby rowerowe Produktów w kategorii: 24.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Torby rowerowe

Od pewnego czasu rowery wracają do łask. Coraz chętniej przesiadamy się z aut właśnie na nie, bo to i zdrowiej dla nas i dla środowiska a przy okazji bywa, że szybciej szczególnie, gdy chcemy dostać się do pracy a mieszkamy w mieście, w którym korki, roboty drogowe, ścisk i tłok. Korzystamy z nich również wtedy, gdy pojawi się potomstwo. Wspólne...

Od pewnego czasu rowery wracają do łask. Coraz chętniej przesiadamy się z aut właśnie na nie, bo to i zdrowiej dla nas i dla środowiska a przy okazji bywa, że szybciej szczególnie, gdy chcemy dostać się do pracy a mieszkamy w mieście, w którym korki, roboty drogowe, ścisk i tłok. Korzystamy z nich również wtedy, gdy pojawi się potomstwo. Wspólne wycieczki rowerowe z dziećmi to doskonały pomysł na spędzenia razem czasu aktywnie i ciekawie.


Bez względu na to gdzie i z kim jeździmy na rowerze (o ile nie robimy tego wyczynowo ;) ) mamy do rozwiązania dylemat: jak wygodnie zabrać ze sobą to co na wycieczce będzie nam potrzebne?


Można wybrać plecak. Wygodniejsze jednak mogą okazać się rowerowe torby lub sakwy, szczególnie takie, które po dotarciu do celu zmieniają się w normalną torbę, z którą można iść do pracy, wejść do sklepu czy udać się na spotkanie. W sakwach zmieścimy nie tylko swoje drobiazgi. Możemy schować do nich akcesoria dla dziecka, smakołyki na piknik, koc, laptop to, co będzie nam potrzebne.

Wyprawa Mama proponuje wyjątkowo urodziwe i praktyczne sakwy rowerowe damskie i męskie New Looxs (wiosną 2017 na pewno pojawią się nowe wzory), kolorowe i funkcjonalne, idealne nie tylko dla rodziców.

Więcej