Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Torby do wózka Produktów w kategorii: 15.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Torby do wózka

Spacer z niemowlęciem, słońce śpiewające ptaszki, przyjemny wietrzyk, szum drzew, relaks… i milion rzeczy do zabrania. No tak to już jest, że im mniejsze dziecko tym „bagaż” większy. Trzeba być przygotowanym na wszelką ewentualność. Picie, pieluszki, chusteczki, kocyk, grzechotka, smoczek, zapasowy smoczek lub sterylizator, dodatkowe ubranko, os...

Spacer z niemowlęciem, słońce śpiewające ptaszki, przyjemny wietrzyk, szum drzew, relaks… i milion rzeczy do zabrania. No tak to już jest, że im mniejsze dziecko tym „bagaż” większy. Trzeba być przygotowanym na wszelką ewentualność. Picie, pieluszki, chusteczki, kocyk, grzechotka, smoczek, zapasowy smoczek lub sterylizator, dodatkowe ubranko, osłona przeciwdeszczowa. Z całą pewnością to nie wszystko.

Do tego niezbędnik rodzica: dokumenty, portfel, klucze, telefon, przyda się książka i może coś do picia. I gdzie to zmieścić?! Tachać wózek i jeszcze torbę na ramię wypełnioną po brzegi? Po co?! W końcu ktoś wymyślił torby do wózka. Nie chcesz torby, bo już masz jedną torbę na dziecięce akcesoria? Wybierz mocowania pozwalające przyczepić ją do uchwytu wózka. Jeżeli wózek ma kieszenie i kosz, podczas spacerów wystarczy wam niewielki, ale bardzo funkcjonalny organizer do wózka z miejscem na telefon, picie, jakąś zabawkę. Jest w czym wybierać. 

Więcej