Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Filtr

Foteliki rowerowe Produktów w kategorii: 82.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 82 elementów
Foteliki rowerowe

Rodzinne wycieczki rowerowe, to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Wzajemne poznawanie i odkrywanie świata, także oczami najbliższych, to czas cenny tak samo mocno dla ciała jak i dla ducha. By można było cieszyć się wspólnymi wycieczkami prawie od pierwszych miesięcy życia dziecka sięgamy po bezpieczny fotelik rowerowy, koniecznie dosto...

Rodzinne wycieczki rowerowe, to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Wzajemne poznawanie i odkrywanie świata, także oczami najbliższych, to czas cenny tak samo mocno dla ciała jak i dla ducha. By można było cieszyć się wspólnymi wycieczkami prawie od pierwszych miesięcy życia dziecka sięgamy po bezpieczny fotelik rowerowy, koniecznie dostosowany do wieku i wagi naszej pociechy.


Dla najmłodszych można wybrać fotelik rowerowy na kierownicę lub na bagażnik. Przedni fotelik rowerowy pozwala mieć dziecko na oku w czasie podróży. Bliski kontakt oraz możliwość „normalnej” rozmowy zapewniają dziecku poczucie bezpieczeństwa i uatrakcyjniają wycieczkę. Specjalna osłona do takiego fotelika sprawia, że dziecko nie odczuwa dyskomfortu związanego np. z podmuchami wiatru, owadami czy zacinającym deszczem.


Fotelik rowerowy na tył może być mocowany do bagażnika lub do ramy pod siodełkiem. Niektóre modele mają odchylane oparcie umożliwiające dziecku wygodną drzemkę w czasie wycieczki (lekarze zalecają by przerwać wycieczkę, jeżeli dziecko zaśnie w foteliku). Foteliki mocowane z tyłu roweru mogą służyć dzieciom do ok. 6 roku życia.

Więcej