Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Pokój Dziecka Produktów w kategorii: 348.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 348 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 348 elementów
Pokój Dziecka

Pokój dziecka, to jego małe królestwo. Miejsce, w którym czuje się dobrze i bezpiecznie.

Początkowo niemowlę potrzebuje niewiele. Łóżeczko lub kołyska, ciepły kocyk, delikatna niemowlęca pościel, lampka i oczywiście kolorowe zabawki dla niemowląt wyczerpują listę. Stopniowo wraz z rozwojem potrzeby dziecka ewoluują i w pokoiku pojawiają się nowe...

Pokój dziecka, to jego małe królestwo. Miejsce, w którym czuje się dobrze i bezpiecznie.

Początkowo niemowlę potrzebuje niewiele. Łóżeczko lub kołyska, ciepły kocyk, delikatna niemowlęca pościel, lampka i oczywiście kolorowe zabawki dla niemowląt wyczerpują listę. Stopniowo wraz z rozwojem potrzeby dziecka ewoluują i w pokoiku pojawiają się nowe zabawki, aktywna mata, książeczki, klocki, autka, lalki. Dużo frajdy dostarczają projektory i pozytywki, które mogą służyć naprawdę długo. a wszystko to trzeba jakoś zorganizować. Wyjątkowo dobrze sprawdzają się kolorowe, tekstylne kosze i pojemniki różnej wielkości i kształtu, ściągane worki i pomysłowe organizery. Starszak doceni takie drobiazgi jak: własny zegar, kolorowe podpórki do książek czy wygodny puf.

Obiecuję, że ta zupełnie nowa „półka” na WyparwaMama systematycznie będzie wzbogacana o nowe wyjątkowe drobiazgi do dziecinnego pokoju.

Więcej