Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Lista produktów producenta: New Looxs

New Looxs - holenderska marka z tradycjami. Jej projektanci tworzą wyjątkowe torby i sakwy rowerowe. Bez względu na rozmiar i styl cechuje je modny design, funkcjonalność, wysoka jakość zastosowanych materiałów i dbałość o każdy szczegół oraz rozwiązania montażowe nie nastręczające problemów.

New Looxs - holenderska marka z tradycjami. Jej projektanci tworzą wyjątkowe torby i sakwy rowerowe. Bez względu na rozmiar i styl cechuje je modny design, funkcjonalność, wysoka jakość zastosowanych materiałów i dbałość o każdy szczegół oraz rozwiązania montażowe nie nastręczające problemów.Paleta toreb, torebek i sakw New Looxs jest bardzo bogata i różnorodna. Od typowo kobiecych wzorów po męskie. Od swobodnego design'u po torby rowerowe stworzone z myślą o pracy. Klasyczne i sportowe a nawet torby na zakupy.


New Looxs to także świetne rozwiązanie dla rodzin. Pomieszczą wiele z tego co potrzebne jest na wycieczkach rowerowych z dziećmi. Torby pomyślano tak by można je było zamocować na bagażnik a później zdjąć i zarzucić na ramię jak tradycyjną torbę. Są wodoodporne. Wyposażono je także w odblaskowe elementy poprawiające bezpieczeństwo rowerzysty na drodze._K5B4111.jpg (640×281)Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 54 elementów