Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

SPACER I TURYSTYKA Produktów w kategorii: 1145.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 1145 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 1145 elementów
SPACER I TURYSTYKA

Jeżeli ktoś Wam powie, że wraz z narodzinami dziecka będziecie musieli zostać domatorami – nie wierzcie! Pojawienie się malucha wcale nie oznacza konieczności siedzenia w domu. Co więcej, spacer z dzieckiem po parku nie musi być Waszą jedyną aktywnością. Jeżeli tylko lubicie aktywnie spędzać czas, biegacie, jeździcie na rowerze, kochacie zwiedza...

Jeżeli ktoś Wam powie, że wraz z narodzinami dziecka będziecie musieli zostać domatorami – nie wierzcie! Pojawienie się malucha wcale nie oznacza konieczności siedzenia w domu. Co więcej, spacer z dzieckiem po parku nie musi być Waszą jedyną aktywnością. Jeżeli tylko lubicie aktywnie spędzać czas, biegacie, jeździcie na rowerze, kochacie zwiedzać i podróżować - droga wolna. Podróże z dzieckiem, te małe i duże, są możliwe i dają wiele frajdy.Dziecko w podróży to po prostu kolejny członek wyprawy. Może nieco bardziej wymagający, ale przy dobrej organizacji, pozytywnym nastawieniu i kilku drobiazg ułatwiających życie z dzieckiem w podróży możecie razem zawojować świat.

Przyda się dobry wózek, (z którym będziecie mogli np. swobodnie i bezpiecznie biegać), nosidło lub chusta, które ułatwią spacery z maluszkiem, górskie wycieczki czy zwiedzanie z dzieckiem ciekawych miejsc. Wycieczka rowerowa z maluchem? Nie ma sprawy, wystarczy sięgnąć po fotelik rowerowy lub przyczepkę do roweru. Mam dla Was także drobiazgi, które docenicie podczas podróży samochodem (rogale podróżne, oragnizery, maty ochronne), wycieczek (plecaki, plecaczki, nosidła turystyczne, bidony), noclegów poza domem (śpiworki, łóżeczka turystyczne) itp. a także podczas codziennych wycieczek chociażby do przedszkola czy sklepu.


Zapraszam na zakupy i życzę wielu satysfakcjonujących podróży z dzieckiem :)

Więcej