Mogę Ci pomóc? ;)
Nie wiesz na co się zdecydować?
Szukasz dodatkowych informacji?
Sama przetestowałam mnóstwo oferowanych produktów na... własnych pociechach ;)
Zadzwoń teraz - chętnie pomogę
514-575-868

Lista produktów producenta: Bobike

Który fotelik BOBIKE wybrać dla swojego dziecka?

Foteliki rowerowe Bobike to funkcjonalność i bezpieczeństwo w doskonałej oprawie. Marka od lat dokłada wszelkich starań by jej rowerowe foteliki były z modelu na model jeszcze bezpieczniejsze i jeszcze łatwiejsze w montażu. Projektanci nie zapominają również o zmieniających się nieustannie trendach w modzie dlatego otrzymujecie Drodzy Rodzice produkt wysokiej jakości, który świetnie się prezentuje...

Foteliki rowerowe Bobike to funkcjonalność i bezpieczeństwo w doskonałej oprawie. Marka od lat dokłada wszelkich starań by jej rowerowe foteliki były z modelu na model jeszcze bezpieczniejsze i jeszcze łatwiejsze w montażu. Projektanci nie zapominają również o zmieniających się nieustannie trendach w modzie dlatego otrzymujecie Drodzy Rodzice produkt wysokiej jakości, który świetnie się prezentuje.


BEZPIECZEŃSTWO jest dla BOBIKE priorytetem. Marka ogrom pracy i wysiłku wkłada w taki dobór materiałów i rozwiązań by dzieci w fotelikach BOBIKE były naprawdę bezpieczne. Stąd podwójne ścianki, pewne systemy mocowań, wysokiej jakości materiały, zapięcia pasów których dzieci same nie rozepną. Wszystko testowane na wiele sposobów. Oczywiście Foteliki BOBIKE odpowiadają Europejskiej Normie Bezpieczeństwa EN 14344 i zapewniają dziecku optymalną ochronę.


KOMFORT on także jest istotny dla Holendrów. Zarówno foteliki na przód jak i foteliki mocowane z tyłu można sprawnie zamontować. BOBIKE daje Wam kilka możliwości montażu i dzięki dodatkowym akcesoriom ten sam fotelik możecie przymocować do bagażnika lub ramy. Podczas wycieczek rowerowych bardzo ważny jest komfort dziecka. Foteliki BOBIKE są ergonomiczne, mają miękkie wkładki, wygodne pasy, podparcie dla stów itp. rozwiązania zapewniające maluchom wygodę.


Marka oferuje 2 podstawowe typy fotelików w kilku wariantach każdy:


FOTELIKI ROWEROWE PRZEDNIE z osłaniającą "szybą" lub bez niej


Foteliki rowerowe na kierownicę przeznaczone są dla najmłodszych dzieci. W kategorii tej dostępne są 2 modele:


  • FOTELIK BOBIKE MINI EXCLUSIVE 

  • FOTELIK BOBIKE ONE


FOTELIKI ROWEROWE TYLNE mocowane do ramy lub do bagażnika. Wybierane dla nieco starszych i większych dzieci, których nie trzeba mieć nieustannie na oku.


  • FOTELIK BOBIKE MAXI EXCLUSIVE

  • FOTELIK BOBIKE MAXI TOUR (z dodatkowym wysuwanym zagłówkiem osłaniającym boki dziecięcej głowy)

  • FOTELIK BOBIKE MAXI ONE

  • FOTELIK BONIKE GO - NOWOŚĆ 2018


Kupując dziecięcy fotelik rowerowy warto również pamiętać, że bezpieczeństwo przede wszystkim i wyposażyć Malca w odpowiedni kask rowerowy. BOBIKE oferuje Państwu kaski rowerowe ochronne dla najmłodszych dzieci, które nie jeżdżą samodzielnie na rowerze oraz typowe dziecięce kaski rowerowe. W sezonie 2018 pojawiły się także kaski rowerowe dla dorosłych. W ofercie:


  • BOBIKE EXCLUSIVE DZIECIĘCY KASK OCHRONNY/ROWEROWY

  • BOBIKE ONE DZIECIĘCY KASK OCHRONNY/ROWEROWY

  • BOBIKE PLUS KASK DZIECIĘCY - NOWOŚĆ 2018

  • BOBIKE CITY KASK ROWEROWY DLA DOROSŁYCH - NOWOŚĆ 2018Bobike_May_2017-185.jpgIMG_LIFE_STYLE_66.jpgBobike-Clas_people_on_bikes-1549.JPGScreen%20Shot%202018-01-29%20at%2015.05.Bobike_Lifestyle_2016_Restaurant_thumb-1


Foteliki odpowiadają Europejskiej Normie Bezpieczeństwa EN 14344 i zapewniają dziecku optymalną ochronę i komfort. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 103 elementów