Iiamo Go Samopodgrzewajaca się butelka (biało-różowa)

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Samopodgrzewająca się butelka Iiamo Go + Dno Iiamo More powiększające pojemność w komplecie! 

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

90,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Butelka, która nie wygląda jak butelka.

Butelka Iiamo Go ma designerski wygląd, nieco futurystyczny w sam raz dla rodziców ceniących ładne i oryginalne przedmioty użytkowe.

Wygląd to nie jedyny walor butelki Iiamo Go.

Została ona zaprojektowana tak by dobrze służyć dzieciom i rodzicom w domu i poza nim. Pozwala zawsze i wszędzie w ciągu zaledwie 4 minut podać dziecku ciepłe mleko. Dzięki niej, aktywni rodzice, którzy podróżują ze swymi dziećmi, dużo spacerują i w ogóle chętnie przebywają z nimi poza domem rozwiążą odwieczny problem – gdzie i jak podgrzać mleko?

W plenerze jest to w zasadzie niewykonalne. W miejscach publicznych też bywa trudno. By zaś nakarmić malca w czasie długiej podróży autem, pociągiem, autokarem czy samolotem trzeba uzbroić się w specjalny podgrzewacz lub w termos (jedno i drugie zabiera cenne na ogół miejsce) albo liczyć, że w porę trafimy na stację benzynową lub lokal, w którym będzie to możliwe.

Butelka Iiamo Go pozwala aktywnym rodzicom odciąć się od „prądu”,  gorącej wody i tego typu problemów.

  • Jak podgrzać mleko/płyn w butelce Iiamo Go?

 

Wystarczy wlać do butelki mleko. Zamknąć ją specjalnym wieczkiem zapobiegającym przeciekaniu, nałożyć smoczek i przykrycie a od spodu wsunąć wyglądający równie atrakcyjnie, co butelka, wkład podgrzewający. Przykręcić dno. Następnie wstrząsnąć butelką i odczekać 4 minuty. W tym czasie, na skutek reakcji chemicznej (pomiędzy solą a wodą) wewnątrz wkładu, zacznie wydzielać się ciepło, które ogrzeje mleko z temperatury pokojowej (18-21 stopni) do 37 stopni Celsjusza.

Jedzenie gotowe.

Wkład można wyrzucić.

Butelkę umyć.

 

Butelka w zestawie posiada Dno Iiamo More umożliwiające powiększenie pojemności butelki!

 

WAŻNE: zawsze przed podaniem dziecku mleka/płynu trzeba sprawdzić jego temperaturę, może się bowiem okazać, że na skutek tego, że butelka nie była pełna lub mleko/płyn miało inną temperaturę wyjściową podgrzało się do niewłaściwej temperatury.

 

 

 

Butelka wykonana została z materiałów wolnych od:

  • BPA i
  • ftalanów.

 

Wkłady sprzedawane są oddzielnie w zestawach po 5 sztuk.

 

 

Opinia o produkcieOpinia o produkcie

 

Produkty powiązane