SnoozeBaby Pokrowiec na fotelik samochodowy 9-18 kg

48 godzin

Nowe

Przelew/ Dotpay - szybki przelew lub karta/ Pobranie

kurier już od 9 złotych

Snoozebaby - praktyczny pokrowiec na fotelik samochodowy

Więcej szczegółów

Oferowany towar jest nowy i wolny od wad. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach - kliknij tu!

169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fotelik samochodowy to miejsce, w którym dzieci spędzają sporo czasu, szczególnie gdy przychodzi okres zimowych lub letnich podróży.

Wszyscy rodzice doskonale wiedzą, że dziecko w foteliku to najczęściej „bałagan” w foteliku. W jego tapicerkę „przez zupełny przypadek” wtarte zostaje błoto, masełko z bułeczki, wiśniowy soczek, lukier z pączka… Czasem zabrudzenia powstają w czasie długiej podróży a kiedy indziej wystarczy chwila. Doczyszczenie tapicerki fotelika mało kiedy jest rónie szybkie i proste. Dlatego wymyślono pokrowce na foteliki samochodowe.


Nie tylko zabezpieczają sam fotelik przed szybkim zniszczeniem ale także poprawiają komfort podróżowania dziecka. Nie każda bowiem tapicerka jest miła i delikatna.


Snoozebaby to marka znana z produktów wysokiej jakości stworzonych z myślą o dzieciach. Przyjemne w dotyku materiały, stonowana ale bardzo ładna stylistyka, funkcjonalność i genialne w swej prostocie metki, które dzieci bardzo lubią skubać i tarmosić. Wszystkie te elementy znalazły się także w zaprojektowanym przez markę pokrowcu na uniwersalny fotelik samochodowy (9 - 18 kg).

Pokrowiec na fotelik samochodowy pozwala zapiąć dziecko w 5punktowe pasy bezpieczeństwa.

Rozmiar:

  • 70 x 50 cm.

Produkty powiązane